Home » Razpis za zbiranje kandidatur za člane organov našega in vašega društva

Razpis za zbiranje kandidatur za člane organov našega in vašega društva

Dragi člani,

v prilogah najdete Razpis za zbiranje kandidatur našega in vašega društva – IATEFL Slovenia in  Obrazec za kandidaturo. Statut društva najdete na spletni trani pod rubriko o nas.
IATEFL Slovenia razpisuje vsa mesta – za:
– člane upravnega odbora (6 mest)
– koordinatorje tekmovanj (4 mesta)
– člane nadzornega odbora (3 mesta)
– za člane častnega razsodišča (3 mesta)
– tajnika (1 mesto) in
– blagajnika (1 mesto).
Aktivno sodelovanje v organih društva je prav gotovo v večih pogledih izpolnjujoče, saj lahko z aktivnim sodelovanjem med drugim uresničujete svoje strokovne interese, pridobite možnost sooblikovanja programa IATEFL Slovenia in soodločanje o dejavnostih in razvoju društva.
Vedno znova se zberemo učitelji polni motivacije, ki želimo sooblikovati tekmovanja iz znanja angleščine, pripravljati kakovostne mednarodne konference in druge zanimive dogodke za naše člane in nas to veseli, kljub delu, ki ga v društvo vlagamo.
Svež veter je vedno dobrodošel, vedno je prostor za nove ljudi, vedno ste vsi dobrodošli, da se aktivno vključite! In zdaj je odlična priložnost! 🙂
Veseli bomo vaših prijav za kandidature, za vsa vprašanja pa smo na voljo na info@iatefl.si
V upanju na čim mirnejši zaključek šolskega leta vas vse lepo pozdravljam,
mag. Janja Čolić